Yhteystiedot
Viikki Food Design Factoryn ihmiset. Yleinen sähköposti viikkifooddesignfactory@helsinki.fi
Laura Forsman

Manager

laura.forsman@helsinki.fi

puh: 0294158581, 0405146146

OSOITE
PL 66 (Agnes Sjöbergin katu 2)
00014 Helsingin Yliopisto

Reetta Kivelä

Työelämäprofessori

reetta.kivela@helsinki.fi

puh: 02941581720503248240

OSOITE
PL 66 (Agnes Sjöbergin katu 2)
00014 Helsingin Yliopisto

Tiia Pelkonen

Projektisuunnittelija

tiia.pelkonen@helsinki.fi

Puh. 02941 25677 / 050 3199 520

OSOITE
PL 66 (Agnes Sjöbergin katu 2)
00014 Helsingin Yliopisto

Isa Stucki

Opetuskoordinaattori

isa.stucki@helsinki.fi

puh: 02941 58389

OSOITE
PL 66 (Agnes Sjöbergin katu 2)
00014 Helsingin Yliopisto

Kiia Heinonen

Harjoittelija / opiskelijaviestintä ja -tapahtumat

kiia.heinonen@helsinki.fi

puh: 050 461 7107

OSOITE
PL 66 (Agnes Sjöbergin katu 2)
00014 Helsingin Yliopisto

Marina Heinonen

Professori

marina.heinonen@helsinki.fi

puh: 0294158224, 0504487461

OSOITE
PL 66 (Agnes Sjöbergin katu 2)
00014 Helsingin Yliopisto

Maija Tenkanen

Professori

maija.tenkanen@helsinki.fi

puh. 0294158410, 0504150181

OSOITE
PL 66 (Agnes Sjöbergin katu 2)
00014 Helsingin yliopisto

Mari Sandell

Professori

mari.sandell@helsinki.fi

puh. 0294158234, 0504687124

OSOITE
PL 66 (Agnes Sjöbergin katu 2)
00014 Helsingin yliopisto