Järjestelytoimikunta & Yhteystiedot

Sähköposti: maantieteenpaivat2018 (a) gmail.com

Koordinaattori

  • Meri Norola (meri.norola (a) helsinki.fi)

Konferenssiohjelma

  • Venla Bernelius (venla.bernelis (a) helsinki.fi)
  • Pia Bäcklund (pia.backlunk (a) helsinki.fi)
  • Markku Löytönen (markku.loytonen (a) helsinki.fi)
  • Sami Moisio (sami.moisio (a) helsinki.fi)

Talous

  • Olli Ruth (olli.ruth (a) helsinki.fi)

Työpajat

  • Työpaja opettajille: Sirpa Tani (sirpa.tani (a) helsinki.fi)
  • Opiskelijoiden työpajapäivä: Konsta Happonen (konsta.happonen (a) helsinki.fi)

Opiskelijayhdyshenkilö

  • Marisofia Nurmi (marisofia.nurmi (a) helsinki.fi)
  • Tommy Tienhaara (tommy.tienhaara (a) helsinki.fi)

Tekninen tuki

  • Petteri Muukkonen (petteri.muukkonen (a) helsinki.fi)

Iltajuhla

  • Vuokko Heikinheimo (vuokko.heikinheimo (a) helsinki.fi)
  • Arttu Paarlahti (arttu.paarlahti (a) helsinki.fi)

Viestintä

  • Markus Jylhä (markus.jylha (a) helsinki.fi)
  • Rami Ratvio (rami.ratvio (a) helsinki.fi)
  • Henrikki Tenkanen (henrikki.tenkanen (a) helsinki.fi)
  • Elias Willberg (elias.willberg (a) helsinki.fi)