Committee & Contact

Email: maantieteenpaivat2018 (a) gmail.com

Coordinator

  • Meri Norola (meri.norola (a) helsinki.fi)

Program

  • Venla Bernelius (venla.bernelis (a) helsinki.fi)
  • Pia Bäcklund (pia.backlunk (a) helsinki.fi)
  • Markku Löytönen (markku.loytonen (a) helsinki.fi)
  • Sami Moisio (sami.moisio (a) helsinki.fi)

Finance

  • Olli Ruth (olli.ruth (a) helsinki.fi)

Workshops

  • Teachers workshop: Sirpa Tani (sirpa.tani (a) helsinki.fi)
  • Student workshops: Konsta Happonen (konsta.happonen (a) helsinki.fi)

Contact persons for students

  • Marisofia Nurmi (marisofia.nurmi (a) helsinki.fi)
  • Tommy Tienhaara (tommy.tienhaara (a) helsinki.fi)

Technical support

  • Petteri Muukkonen (petteri.muukkonen (a) helsinki.fi)

Conference dinner

  • Vuokko Heikinheimo (vuokko.heikinheimo (a) helsinki.fi)
  • Arttu Paarlahti (arttu.paarlahti (a) helsinki.fi)

Communication / Website

  • Markus Jylhä (markus.jylha (a) helsinki.fi)
  • Rami Ratvio (rami.ratvio (a) helsinki.fi)
  • Henrikki Tenkanen (henrikki.tenkanen (a) helsinki.fi)
  • Elias Willberg (elias.willberg (a) helsinki.fi)